RESERVATION

BELAZUR KİD'S CHEF

Hayallerini kurduğunuz tatilinizin şefi olmak istermisiniz ?

Sevgili çocularımız  için özenle  Kirman Belazur Otelinde hazırlanan bu yepyeni konsept de sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 
Kids chef konseptimiz otelimize gelen tüm çocuklarımız ile birebir ilgilenmekte ve tüm farklı ayrılıcaklardan yararlanmalarını sağlamaktadır. Amacımız çocuklarımızın yüzlerindeki tebessümü kaybettirmeden mutlu bir tatil yapmalarına yardımcı olmaktır.


Kids Chef Konseptimiz ;0-3 Yaş grubuna 7/24 hizmet vermektedir.Misafirlerimiz otele geldikleri anda misafir ilişkileri görevlisi ile iletişime geçerek istemiş  olduğu özel mamaların siparişi gün içerisinde verebilir  veya odalarından Resepsiyonu arayarak (0) siparişlerini verebilirler.Ayrıca misafirlerimiz otelimize gelmeden bizlere ulaşabilir tatil öncesi Kids cehf konseptimiz hakkında bilgi alabilir,istekleri var ise onları bizlerle paylaşabilir.


Misafirlerimiz tatilleri boyunca Ana restaurant içesinde yer alan Kids büfesindende çocuklarımız için hazırlanmış her türlü mama ve yemeklerden faydalabilirler.
Çocuklarımız Kids Chefimiz ile beraber   yapılan özel aktivitelerle beraber  kendi iç dünyalarını yansıtmalarında bir adım daha ileriye taşıyacak ve tüm isteklerini yerlerine getirerek  çocuklarımızın mutlu olmalarını sağlayacaktır.


KİD'S CHEF