RESERVATION

KIRMAN KARRIERE

KİRMAN KARİYER

Kirman Hotels olarak hizmet sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Siz değerli personellerimizin de katkılarıyla, hizmet sektöründeki en iyiler arasındaki yerimizi koruyarak, hatta daha ileriye götürerek sizlerin de gurur duyarak çalışacağı bir işletme haline getirmeyi hedefliyoruz.

 

Hizmet standartlarının arzulanan seviyede olmasında en büyük güç kaynağının sizler olduğunun bilincindeyiz. Ayrıca Gerçek başarının, bir takım yazılı kurallar haricinde, tamamen takım çalışması ve karşılıklı saygı ve sevgi esasları üzerine kurulduğunu biliyoruz. Bunun da yegane sebebi; Bütün personelimizin çalışkan, özenli, dürüst, işyerini ikinci evleri olarak gören, işyerinin hedeflerini tam anlamıyla öğrenen ve benimseyen büyük bir aile oluşumuzdur.

 

Kirman Hotels olarak sizlerin mesleğinizde ilerlemenize yardımcı olacak kendinizi geliştirmenizde size sunulacak bir çok fırsat ve avantajlar sağlamaktayız. Ancak bunun karşılığında da sizlerden görevlerinizi tam olarak yerine getirmenizi, sorumluluklarınızı bilmenizi, disiplinli ve düzenli çalışmanızı arzulamaktayız.

 

Kirman ailesine katıldığınız günden itibaren bu ailenin bir parçası olarak deneyimli yönetici kadromuz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte sizlerin uyum sürecini daha kolay geçmenizi sağmak için elimizden geleni yapacağız.

 
İnsan Kaynakları Politikası
Karşılıklı güvene ve hoş görüye dayalı bir çalışma ortamı oluşturmak,

Ast-Üst ilişkilerinin yanı sıra herkesi zincirin bir halkası olduğuna inanarak hareket etmek,

Tüm Kirman Ailesinin gerek mesleki ve kurumsal gerekse kültürel anlamda kendini geliştirmiş, özgüveni sağlam bireyler olmaya yardımcı olmak,

Her bireye Kirman Ailesine katıldığı günden ayrıldığı güne kadar eşit ve adaletli bir bakış açısı ile yaklaşmak ve işletmeye kazandırmaya yönelik çalışmalar yapmak,

Kirman Hotels ismini ileriye taşıyacak ve şirket değerlerine katkı sağlayacak eğitimler düzenleyerek çalışanlarımızın gelişimine ve yükselmesine katkı sağlamak.

 

 

EĞİTİM POLİTİKAMIZ

Kirman Ailesine dahil olduğunuz andan itibaren Oryantasyon Eğitimi ile başlayan eğitim süreciniz, artarak gerek yasal gerekse mesleki işbaşı eğitimleri ile devam edecektir.

Bu süreçten en iyi şekilde faydalanan çalışanlarımız gerek kurum kültürü anlamında gerekse mesleki anlamda kendine çok şey katmaktadır.

Hazırlanan tüm eğitimler çalışma arkadaşlarımızın eğitim ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

Eğitim süreçleri her yıl yapılan Yıllık Eğitim Planı ile belirlenir ve İnsan Kaynakları koordinesinde gerçekleştirilir.

 

 

KALİTE POLİTİKASI

 Çalışmalarımızda  sistem  standartlarımıza ve yasal zorunluluklara  %100  bağlı  kalmak,

Sunduğumuz hizmeti; sektörel ve yasal değişiklikler doğrultusunda, sürekli gözden geçirmek ve iyileştirmek,

Misafirlerimize  lezzetli aynı  zamanda  gıda güvenliği standartlarına uygun yiyecek ve içecek sunmak,

Sektörel değişim ve gelişmelere uygun, çevreye saygılı strateji ve politikalar üretmek,

Tatilleri süresince misafirlerimizin her türlü beklentilerine  hızlı  bir şekilde  cevap vermek,

Tüm misafirlerimizin %100  memnuniyetle tesisimizden ayrılmasını  sağlamak,

Tüm personelimizi standartlarımızı benimsemeleri için sürekli eğitmek,

Ekip kurulumunda daima güler yüzlü ve bilinçli personele yer vermek,

Personel çalışma koşullarını sürekli iyileştirmek,

İş güvenliği için gerekli  tüm önlemleri alarak yasal şartlarında üzerinde çalışma alanı oluşturmak,

Tesis olarak öncelikli hedeflerimizdir.

 


ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Kirman Hotels olarak eşsiz bir tatilin sözünü verirken doğaya olan sorumluluğumuzu unutmamaktayız. Kalite anlayışımızın temel taşlarından olan çevre duyarlılığı için çalışmalarımızı her gün daha mükemmele ulaştırmak hedefindeyiz. İnsana saygının çevreye saygıyla başladığına inanan yönetim anlayışımızda; kendimizden başlayarak tüm çalışanlarımıza, misafirlerimize ve bölge turizmine bu bilinci oluşturmak, sürekliliği sağlamak ve kendimizi güncel tutarak bu süreci hep birlikte başarmak yegâne dileğimizdir.

Bu amaçla;

Sürdürülebilir turizmin ancak sürdürülebilir bir çevre ile olacağı inancına sahip olup faaliyetlerimizi bu inançla gerçekleştirmek,

Faaliyetlerimiz sırasında güncel ve etkin teknolojiyi kullanmak,

Sürdürülebilir turizm ve çevre için yapmış olduğumuz çalışmaları; çalışanlarımız, misafirlerimiz, tedarikçilerimiz ve yerel halk ile paylaşarak bilgi ve bilinç oluşturmak,

Eğitimlerin önemini bilerek çevresel duyarlılık konusunda gerekli bilinçlendirme çalışmalarını yapmak, Yerel idareler ve dernekler ile işbirliği halinde olup eğitim çalışmalarına katkı sağlamak.

Çevre kirliliğini önlemek amacı ile kirletici kaynakların kullanımını en aza indirerek temiz kaynak kullanımına yönelmek.

Satın-alma sürecinde daha az atık çıkaran ürünleri tercih edecek olup, mümkün olmayan noktalarda geri dönüşümü olan ürünleri kullanmak.

Bölge biyolojik çeşitliliğinin korunması ve tanıtılması için çalışmalar yapmak.

Doğal kaynakların korunması için tasarruf konusunda efektif çözümleri sürekli uygulamak.

Ürün ikameleri yaparak atık oluşumunu en aza indirmek, mümkünse atık oluşturmamak ve bu uygulamayı tesis genelinde gerçekleştirmek.

Basılı ve görsel materyaller kullanarak etkin çevresel çalışmalar yapmak.

Kimyasal kullanımını en aza indirmek, kimyasal kullanımı gerektiren alanlarda ise biyolojik yapıya zarar vermeyecek ürünler kullanmak.

Çevremizde bulunan tatlı ve tuzlu su kaynaklarımızı korumak, kirletici faaliyetlerden kaçmak.

Gördüğümüz uygunsuzluklarda gerekli uyarıları yapmak ve uygunsuzlukların düzeltilmesini sağlamak.

Başlıca benimsediğimiz maddeler olup gelişen ve değişen dünyada gereken güncellemeleri yaparak daha yaşanabilir bir dünya için çalışacağız.

 

 

YÖRESEL FARKINDALIK 
Dünya üzerinde gerek kültürel gerekse tarihi değerleri ile ender rastlanır bir Coğrafyada olduğumuzun bilincinde olup, bunu ülkemizi ziyaret eden tüm misafirlerimize en güzel şekli ile aktarmalıyız.

Bölgemizin sadece Deniz, Güneş, Kum’ dan ibaret olmadığını sadece Akdeniz bölgesi olarak bile bir çok tarihi ve kültürel mirasa sahip olduğumuzu unutmamalıyız.

Bu değerlerimizi korumak ve tanıtmak için Kirman Ailesi olarak bütün ekip arkadaşlarımızla el birliği ile çalışmaktayız.

 

 

Kirman HOTEL ÇALIŞANLARINI BEKLEYENLER: 

 

Kirman Hotels’te Staj Olanakları

Kirman Hotels olarak her gerçekleştirdiğimiz Üniversite ve Lise ziyaretlerinde Turizm anlayışı anlatarak gerek turizm sektörüne gerekse Kirman Ailesine yeni adaylar sağlamaya gayret ediyoruz. 

 

Her ne kadar eğitimlerinin bir bölümünü otellerimizde tamamlamak için kapımızı araladıysanız bile kapılarımızı açtığımız her arkadaşımızı ekibimizin bir parçası olarak görüyor ve stajyerlerimizin bizim gelecekteki iş arkadaşlarımız olacağına inanıyoruz. 

Biliyoruz ki biz genç arkadaşlarımızın yetişmesine ne kadar katkıda bulunursak onların bizim başarımıza katkısı da o derecede fazla olacaktır.

Aramıza Stajyer olarak göreve başlamış şu anda yine şirketimiz bünyesinde yükselerek Departman Müdürü olarak görev yapan çalışma arkadaşlarımız gibi sizlerde kendi kariyer hayatınıza Kirman Hotels’ de yön verebilirniz.

 

İnsan Kaynakları Prosedür ve Talimatları

İşe başladığınız gün itibariyle imza karşılığında size teslim edilen Kirman Hotels Personel El Kitapçığında, Kirman Hotels İnsan Kaynakları Departmanı Talimat ve Prosedürleri yer almaktadır. Oryantasyon Eğitimi esnasında size aktarılan bilgilerin tüm detayları bu el kitapçığında mevcuttur.

El kitapçığını en az bir kere okumanızı önemle tavsiye ediyoruz.

 

Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel verilerinizin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla BURAK TURİZM YATIRIM İŞLETMECİLİK PAZ. VE TİC. A.Ş. ("BURAK TURİZM YATIRIM İŞLETMECİLİK PAZ. VE TİC. A.Ş.") tarafından hangi kapsamda işlenebileceği http://kirmanhotels.com/hotel/kirman-arycanda/page/kisisel-verilerin-korunmasi sayfasında açıklanmıştır.