RESERVATION

ARYCANDA KİD'S CHEF


Hayallerini kurduğunuz tatilinizin şefi olmak ister misiniz ?

Sevgili çocuklarımız  için özenle  Kirman Arycanda Otelinde hazırlanan bu yepyeni konsept de sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Kids Chef konseptimiz otelimize gelen tüm çocuklarımız ile birebir ilgilenmekte ve tüm farklı ayrıcalıklardan yararlanmalarını sağlamaktadır. Amacımız çocuklarımızın yüzlerindeki tebessümü kaybettirmeden mutlu bir tatil yapmalarına yardımcı olmaktır.


Kids Chef Konseptimiz ; 0-3 Yaş grubuna 7/24 hizmet vermektedir.Misafirlerimiz otele geldikleri anda misafir ilişkileri görevlisi ile iletişime geçerek istemiş  olduğu özel mamaların siparişi gün içerisinde verebilir  veya odalarından Resepsiyonu arayarak (0) siparişlerini verebilirler.Ayrıca misafirlerimiz otelimize gelmeden bizlere ulaşabilir tatil öncesi Kids Chef konseptimiz hakkında bilgi alabilir,istekleri var ise onları bizlerle paylaşabilir.


Misafirlerimiz tatilleri boyunca Ana Restaurant içesinde yer alan Kid' s büfesinden de çocuklarımız için hazırlanmış her türlü mama ve yemeklerden faydalabilirler.


Çocuklarımız Kids Chefimiz ile beraber yapılan özel aktiviteler ile beraber kendi iç dünyalarını yansıtmalarında bir adım daha ileriye taşıyacak ve tüm isteklerini yerlerine getirerek  çocuklarımızın mutlu olmalarını sağlayacaktır.


KİD'S CHEF