Oteller

Hoş geldiniz

Öncelikle sevgisiyle bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, tatil tercihinde Kirman otellerini seçen ve bizleri ödüllendiren siz dostlarımıza teşekkür ederiz.

İlk kez 1998 yılında kapılarını Club Sidera ile açan (2015 komple yenilendi, Sidera Luxury & Spa oldu) Kirman Hotels, sizlere kendine özgü iş anlayışı ve felsefesi ile hizmet etmeye başladı.

Devamında 2004'de Arycanda De Luxe,2007'de Leodikya Resort, 2013 de Belazur Resort Spa ve 2015 de Sidemarin Beach & Spa işletmelerini kendi öz birikim ve tecrübeleri ile faaliyete geçirerek, Kirman otelleri toplamda 5 otel, 2050 oda, 5400 yatak kapasitesi ile 1400 kişiye iş imkânı yaratarak markalaşma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemeye ve büyümeye devam ediyor.

Bugün itibari ile 5 otelde dünyanın farklı bölgelerinden gelen konuklarımıza, sizlere sunduğu kapsamlı ve özenli hizmetlerle misafir memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan Kirman Hotels, Kirman Hotels misafirperverliğini ve inceliğini profesyonel boyuta taşıyarak konuklarına unutamayacakları bir tatil yaşatmaya devam etmektedir. Bunu da 2008 den beri aldığı onlarca ödüller ile ‘’TUI HOLLY – TUI TOP HOTEL - HOLIDAYCHECK – MAVİ BAYRAK- HCCP-BENTOUR-ZOOVER ispatlamıştır.

Özlenen, arzu edilen, hep hatırlanan ve tavsiye edilen bir marka olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Kirman Hotels; farklı zevk ve beklentilere hitap eden zengin hizmet anlayışı ve yenilikçi yaklaşımlarla konuklarına Sizlere kendilerini özel hissedecekleri bambaşka bir dünya sunmayı görev edinmiştir.

Bu bağlamda şimdi ve gelecekte sizleri aramızda görmekten mutlu olacağım!

Sevgi ile kalın...

Kirman Hotels

Okurcalar / Alanya

Boğazkent / Belek

Kumköy / Side

Ödüller