هتل ها

خوش آمدید

قبل از همه از تک تک شما بابت اینکه ما را هیچ موقع تنها نمی گذارید و همیشه ما را با انتخاب هتل کرمان خوشنود و تشویق می کنید نهایت سپاس را داریم.

اولین افتتاح هتل در سال 1998 با نام کلوپ سیدرا بوده که (در سال 2015 کاملا بازسازی شده و نامش Sidera Luxuru&Spa شده) هتل کرمان با سبک خاص میزبانی خویش , خدمات دهی به شما دوستان عزیز را شروع کرده است.

در امتداد این سرمایه گذاری با استفاده از اندوخته ها و تجربیات خود هتل های زیر را افتتاح کرد که هتل Arycanda De Luxeدر سال 2004 , هتل Leodikya Resortدر سال 2007 ,هتل Belazur Resort Spa در سال 2013 و هتل Sidemarin Beach & Spa در سال 2015. همچنین Kirman Hotels دارای 5 هتل با سبک های متفاوت می باشد که شامل 2050 اتاق و 5400 تخت می باشد که برای 1400 نفر امکانات شغلی بوجود آورده و در مسیر برند شدن به طور سریع رو به رشد می باشد.

هتل کرمان به مهمانانی که از جاهای مختلف دنیا می آیند با میزبانی و مهمان نوازی بی نطیر خودش باعث می شود رضایت مسافرین به حد بالایی برسد و یک مسافرت فراموش نشدنی ارمغان مسافرین می شود.و این رضایت مسافرین را با اخذ جوایزی مانند TUI HOLLY – TUI TOP HOTEL - HOLIDAYCHECK – MAVİ BAYRAK- HCCP-BENTOUR-ZOOVER , به اثبات رسانده است.

هدف هتل کرمان یک برند به یاد ماندنی, خاطره انگیز و شایسته توصیه در زمینه هتل داری می باشد و سعی دارد جوابگوی ذوق و سبک های متفاوتی شده و با نو آوری و خدمات دهی بسیار وسیعش دنیایی بسیار متفاوتی را محسوس شما میهمانان عزیز نماید.

بدینوسیله حالا یا در آینده از دیدن شما در جمعمان بسیار خوشوقت خواهیم بود.

سرشار از محبت باشید...

هتل کرمان

Okurcalar / Alanya

Boğazkent / Belek

Kumköy / Side

جوایز