Hotely

Vítejte

Především chci poděkovat vám všem, přátelům, kteří jste nás nikdy neopustili a projevili svojí náklonost výběrem strávení dovolené v hotelech Kirman, čímž jste nás velice poctili.

Kirman Hotels začaly svým specifickým pojetím a službami sloužit vám, přátelům nás preferujích, v roce 1998, kdy poprvé otevřely brány hotelem Club Sidera (v roce 2015 byl plně zrestaurovaný a byl přejmenován na Sidera Luxury&Spa).

V návaznosti na to a v rámci zkušeností uvedly do činnosti v roce 2004 Arycanda De Luxe, v roce 2007 Leodikya Resort, v roce 2013 Belazur Resort Spa a v roce 2015 Sidemarin Beach&Spa a tím tak hotely Kirman se svými 5 odlišnými hotely,s celkovou kapacitou 2050 pokojů a 5400 lůžek vytvořily pracovní podmínky pro 1400 osob. Velice rychle se vyvíjí a jdou vpřed cestou s cílem stát se značkou.

Dnes, kdy do našich 5 hotelů přijíždí hosté z odlišných oblastí světa, kterým se dostává obsáhlých a pozorných služeb, se snažíme jako Kirman hotels přenést naši hospitalitu do profesionální úrovně a nadále pro hosty udržujeme ducha nezapomenutelné dovolené. Toto dokazují i naše četná ocenění jako ‘’TUI HOLLY – TUI TOP HOTEL - HOLIDAYCHECK – MAVİ BAYRAK- HCCP-BENTOUR-ZOOVER která jsme od roku 2008 obdrželi.

Kirman hotely, které ve svých činnostech pokračují s vizí být očekávanou, doporučovanou značkou vždy v živé paměti, si s přístupem oslovit hosty různými požitky a očekáváními, uložili za odpovědnost nabídnout hostům úplně jiný svět kde se budou cítit odlišně.

V této souvislosti,at již nyní či v budoucnosti, bude mě těšit vidět vás mezi námi!

Na shledanou...

Kirman Hotels

Okurcalar / Alanya

Boğazkent / Belek

Kumköy / Side

Ocenění